Bygg og Våtromsgruppen AS

Kobbervikdalen 93
3036 Drammen
Telefon: 480 47 000
Org. nr. 922 339 260

Kontaktpersoner

Daglig leder

Martin Veierland

Martin Veierland
E: martin@bovg.no
T: 92222251

Avd. leder. Bygg – Takstmann

Tormod Espegard

Tormod Espegard
E: tormod@bovg.no
T: 922 88 573

Prosjektledelse & salg

Andreas Espegard

Andreas Espegard
E: andreas@bovg.no
T: 991 53 691

Avd. leder. Skade – Takstmann

Johannes Leth

Johannes Leth
E: johannes@bovg.no
T: 982 21 318

Daglig leder BOVG Elektro AS

Paul Sigurd Espegard

Paul Sigurd Espegard
E: paul.sigurd@bovg.no
T: 464 66 359

Daglig leder BOVG Eiendomsservice

Egil Reiersrud

Egil Reiersrud
E: egil@bovg.no
T: 934 31 500

Avd. leder. Våtrom

Emil Larsen

Emil Larsen
E: emil@bovg.no
T: 920 70 779

Økonomi

Lena Særnmo

Lena Særnmo
E: lena@bovg.no
T: 922 57 854

Administrasjon

Cecilie Schinnes

Cecilie Schinnes
E: cecilie@bovg.no
T: 479 59 528

Administrasjon

Eli Espegard

Eli Espegard
T: eli@bovg.no
T: 986 03 546

Bovg er et firma som viser profesjonalitet på alle områder. Bovg har hatt en fullstendig rehabilitering av badet vårt, og bygget opp et bad som er tilpasset rullestolbruker. Vi, som kunder, har hatt ønsker om å gjøre endringer underveis i prosessen, og vi har kun opplevd velvilje og gode råd for hvordan ting kan gjøres. Økonomien har da alltid vært avklart før man går videre, og derfor forutsigbart

Mette Gro Angelsen, mai, 2019