Benytt gjerne kontaktskjema, så kommer vi tilbake til deg innen kort tid

Bygg og Våtromsgruppen AS

Kobbervikdalen 93
3036 Drammen
Telefon: 480 47 000
E-post: post@bovg.no

Org. nr. 922 339 260

Kontaktpersoner

Daglig leder

Martin Veierland

Martin Veierland
E: martin@bovg.no
T: 92222251

Administrasjon

Ida Bernhardsen
E: ida@bovg.no

Økonomi

Foto mangler

Lena Særnmo
E: lena@bovg.no

Byggmester – Salg Bygg

Andreas Espegard

Andreas Espegard
E: andreas@bovg.no
T: 991 53 691

Avd. leder Våtrom

Foto mangler

Emil Larsen
E: emil@bovg.no
T: 920 70 779

Byggmester – Takstmann

Tormod Espegard

Tormod Espegard
E: tormod@bovg.no
T: 922 88 573

BOVG Eiendomsservice

Foto mangler

Egil Reiersrud
E: egil@bovg.no
T: 934 31 500

BOVG Elektro

Foto mangler

Paul Sigurd Espegard
E: paul.sigurd@bovg.no
T: 464 66 359

BOVG Takst og Skade AS

Takstmann

Magne Kronstad, takstmann og tømrer

Magne Kronstad
E: mk@bovg.no
T: 938 30 970

Takstmann

Takstmann Øyvind Olsen

Øyvind Solberg
E: oyvind@bovg.no
T: 911 17 739

Takstmann

Joel Olsen

Joel Olsen
E: joel@bovg.no
T: 414 16 538

Takstmann

Magne Espegard

Magne Espegard
E: magne@bovg.no
T: 941 73 363

Takstmann

Takstmann og murermester Johannes Leth

Johannes Leth
E: johannes@bovg.no
T: 982 21 318

Bovg er et firma som viser profesjonalitet på alle områder. Bovg har hatt en fullstendig rehabilitering av badet vårt, og bygget opp et bad som er tilpasset rullestolbruker. Vi, som kunder, har hatt ønsker om å gjøre endringer underveis i prosessen, og vi har kun opplevd velvilje og gode råd for hvordan ting kan gjøres. Økonomien har da alltid vært avklart før man går videre, og derfor forutsigbart

Mette Gro Angelsen, mai, 2019