Navn(Påkrevd)
E-post(Påkrevd)
Din adresse
Det er enklere for oss å planlegge befaring og sette opp estimat når vi har presis adresse allerede nå.

Bygg og Våtromsgruppen AS

Kobbervikdalen 93
3036 Drammen
Telefon: 480 47 000
Org. nr. 922 339 260

  • Raskt og spesifisert tilbud m/befaring. Dyktige håndverkere. Veldig god kommunikasjon underveis selv om jeg var utenlands. Lokal prosjektleder forenklet prosessen. Kjempefornøyd👌

    Inger-Mari Strand Avatar Inger-Mari Strand
    13. juni 2024

  • BOVG har bygget nytt komplett bad, flyttet ett vindu, fjernet bærevegg og etablerte ny bæring. De utførte også rør- og eltekniske arbeider ifm. nytt kjøkken. Arbeidet var utført effektivt og innenfor forventet tidsramme. Kvalitet på utførelsen er god både teknisk og hva gjelder ferdige overflater. Prismessig er de konkurransedyktige.

    thomas oliver nore Avatar thomas oliver nore
    12. april 2024

  • BOVG total renoverte badet vårt etter en vannlekasje høsten 2022.
    Slutt resultatet ble veldig bra med god kommunikasjon hele veien.
    Oppfølging videre etter 1,5 år er også meget bra, ettersom det var et par små ting på badet som måtte forbedres. BOVG var på plass nesten umiddelbart for og utbedre de aktuelle tingene.
    BOVG kan anbefales på det sterkeste.

    Martin Haabeth Avatar Martin Haabeth
    8. mars 2024

  • BOVG Bygg og Våtrom leverte et flott utført baderom som sto i stil med forventninger til både kvalitet og utførsel. Svært enkle og greie å forholde seg til, og alt ble levert til avtalt tid, pris og kvalitet.

    Trond Eivind Johnsen Avatar Trond Eivind Johnsen
    7. mars 2024

  • Fikk utført full rehabilitering av baderom. Ryddig og ordentlig prosess, god kommunikasjon med prosjektleder, godt og solid arbeid.

    Jon Oddvar Kolnes Avatar Jon Oddvar Kolnes
    16. desember 2023

Kontaktpersoner

Daglig leder

Martin Veierland

Martin Veierland
E: martin@bovg.no
T: 92222251

Avd. leder. Bygg – Takstmann

Tormod Espegard

Tormod Espegard
E: tormod@bovg.no
T: 922 88 573

Prosjektledelse & salg

Andreas Espegard

Andreas Espegard
E: andreas@bovg.no
T: 991 53 691

Avd. leder. Skade – Takstmann

Johannes Leth

Johannes Leth
E: johannes@bovg.no
T: 982 21 318

Daglig leder BOVG Elektro AS

Gjermund Solberg

Gjermund Solberg
E: gjermund@bovg.no
T: 90 82 46 29

Avd. leder. Våtrom

Emil Larsen

Emil Larsen
E: emil@bovg.no
T: 920 70 779

Økonomi

Lena Særnmo

Lena Særnmo
E: lena@bovg.no
T: 922 57 854

Administrasjon

Cecilie Schinnes

Cecilie Budak
E: cecilie@bovg.no
T: 479 59 528

Administrasjon

Eli Espegard

Eli Espegard
T: eli@bovg.no
T: 986 03 546

Bygg og Våtromsgruppen AS

Kobbervikdalen 93 3036 Drammen